WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Hakkımızda

Kilim Apart Hotel, Fethiye seyahati yapan gezginler için harika bir seçim. Otel, konaklamanızı daha konforlu kılan birçok tesis olanağının yanı sıra aileler için uygun bir ortam da sunuyor.

Odalarda konuklara sunulan düz ekran televizyon ve klima olanakları sayesinde dinlenip konaklamanızın keyfini çıkarabileceksiniz. Ayrıca Kilim Apart Hotel tarafından sağlanan ücretsiz wifi ile internete bağlanabilirsiniz.

Bu otel, 24 saat açık resepsiyon, 24 saat güvenlik ve güneş şemsiyeleri sunuyor. Ayrıca Kilim Apart Hotel havuz ve kahvaltı olanakları da sağlıyor. Böylece yoğun geçen bir günün ardından dinlenip tazelenebileceksiniz. Aracıyla gelen konuklar için ücretsiz otopark mevcut.

Fethiye'nin ünlü gezilecek yerlerinden Afkule Manastırı'na (2, 3 km) ve Fethiye Kral Mezarları'na (2, 4 km) yakın olan Kilim Apart Hotel, turistler için harika bir seçim.

Fethiye seyahatindeyken, yakınlardaki restoranlarda kebap yiyebilirsiniz, mesela Paşa Kebap.

Keşfe mi çıkmak istiyorsunuz? Fethiye'nin ünlü gezilecek yerlerinden olan Fethiye Eski Şehir (1, 9 km) ve Sehit Fethi Bey Parkı (1, 3 km), otele yürüme mesafesinde.

Fethiye seyahatinizin keyfini çıkarın!

Hakkımızda